UITGESTELD: Open Activiteitendag 2020: Kom eens Baseball of Softball proberen!

Tot onze grote spijt moeten we ons event owv de huidige Corona-toename en richtlijnen die daarmee gepaard gaan, ons event uitstellen tot een later, beter tijdstip.

De Nstars houden hun jaarlijkse Open Activiteitendag op Zondag 4 oktober 2020 vanaf 13.00 op de Scoutsrally in Pelt. Dat is de dag waarop iedereen die interesse heeft in baseball eens kan komen proeven van onze mooie sport. Iedereen is welkom en kan een balletje komen gooien of slaan. We geven je alle info over de sport en lidmaatschap van onze club. We voorzien tevens catering. Je kan dus ook gewoon iets komen eten of drinken om onze club te steunen!!

Onze deelnemers van de vorige editie in 2019

Helemaal leuk wordt het wanneer je mee doet met onze kleine wedstrijdjes die dag. Breng je buren, vrienden of familie mee en maak samen een ploegje. Heb je niet genoeg spelers, geen probleem we vullen de niet-complete teams wel aan ter plekke!

Heb je zin gekregen om mee te doen? Schrijf je dan in door ons in een mailtje naar info@nstars.be te laten weten met hoeveel jullie komen.

Please follow and like us:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *